MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 9613206
*
nr 961 3206
Serveringsvagn
med låda och klaff, teak, Tibro, 1950-tal, längd: 86 cm, djup: 51 cm, höjd: 71 cm
Kondition: handtaget limmat/lagat
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:45:30
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/5 00:54:04
1
800 kr
7/5 17:29:58
2
900 kr
10/5 09:04:53
3
1.400 kr
11/5 19:43:01
4
1.500 kr
11/5 20:38:27
3
2.000 kr
11/5 20:39:15
4
1.800 kr
11/5 20:39:15
3
1.900 kr (Budbetjänt)
11/5 20:39:56
4
2.000 kr
11/5 20:39:56
3
2.000 kr (Budbetjänt)
11/5 20:40:30
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord drinkvagn låda och klaff serveringsvagn teak teakmöbler tevagn tibro trä
-
3331 Bord
perstorpsskiva. Bredd: 99 cm, djup: 74 cm, höjd: 7..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:30
-
3304 Bord
senbarockstil, låda i sarg, skuren dekor, svängda ..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:33
-
8224 Fällbord
"Krogsta", ur Ikea 1700-tals serie, brunbetsad, tr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:15
-
3084 Fällbord
"Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal. Tre..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:27
-
3171 Fällbord
Alm. Diameter: 79 cm, höjd: 72 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:23
-
3330 Lampbord
Ett par, 1960/70-tal, riopalisander, (citesintyg m..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:44
*
Serveringsvagn
Kondition: handtaget limmat/lagat
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 3206
Serveringsvagn
med låda och klaff, teak, Tibro, 1950-tal, längd: 86 cm, djup: 51 cm, höjd: 71 cm
Kondition: handtaget limmat/lagat
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/5 00:54:04 | 1 | 800 kr |
7/5 17:29:58 | 2 | 900 kr |
10/5 09:04:53 | 3 | 1.400 kr |
11/5 19:43:01 | 4 | 1.500 kr |
11/5 20:38:27 | 3 | 2.000 kr |
11/5 20:39:15 | 4 | 1.800 kr |
11/5 20:39:15 | 3 | 1.900 kr (Budbetjänt) |
11/5 20:39:56 | 4 | 2.000 kr |
11/5 20:39:56 | 3 | 2.000 kr (Budbetjänt) |
11/5 20:40:30 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord drinkvagn låda och klaff serveringsvagn teak teakmöbler tevagn tibro trä
-
3331 Bord
perstorpsskiva. Bredd: 99 cm, djup: 74 cm, höjd: 7..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:30 -
3304 Bord
senbarockstil, låda i sarg, skuren dekor, svängda ..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:33 -
8224 Fällbord
"Krogsta", ur Ikea 1700-tals serie, brunbetsad, tr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:15
-
3084 Fällbord
"Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal. Tre..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:27 -
3171 Fällbord
Alm. Diameter: 79 cm, höjd: 72 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:23 -
3330 Lampbord
Ett par, 1960/70-tal, riopalisander, (citesintyg m..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:44